چاپ        ارسال به دوست

لزوم تشکیل قرارگاه مهارت آموزی در نیروهای مسلح/ بهره گیری از ظرفیت سربازان نخبه و مخترع

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه نخستین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای اهتمام و تشکیل قرارگاه مهارت آموزی تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در میان سربازان وظیفه، افراد نخبه و مخترعی هستند که باید از این ظرفیت در راستای اهداف خود و کمک به اشتغال و تولید در جامعه بهره برداری کنیم.

این مقام عالی انتظامی کشور خاطر نشان کرد: بسیاری از افراد بعد از دوران سربازی، مسئولیت هایی در کشور عهده دار می شوندو به همین دلیل باید در همه زمینه ها مهارت کافی داشته باشند.

فرمانده ناجا ادامه داد: یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) استفاده از ظرفیت جوان در نیروهای مسلح بوده لذا قرارگاه مهارت آموزی در همین راستا تشکیل شده از این رو دستورات لازم به فرماندهان انتظامی استان ها داده شده است.

 سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی جزء سازمان های برتر از سوی ستاد کل نیروهای مسلح شناخته شده، گفت: بالاترین سرمایه نیروهای مسلح، نیروی انسانی است، اگر بتوانیم در کنار ارتقاء امنیت، مهارت آموزی کارکنان وظیفه را انجام دهیم، کار بزرگی کرده ایم.


١٢:١٢ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥    /    تعداد نمایش : ٦٨٩خروج