شعار امسال، هم خطاب به مسئولین است، هم خطاب به مردم است. شعار امسال [حمایت از] کالای ایرانی است. کالای ایرانی یعنی محصول نهایی کار و سرمایه و فعّالیّت اقتصادی و ذهن و ابتکار و همه‌چیز.

کاهش اندازه فونت   افزایش اندازه فونت   اندازه فونت پیش فرض  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پی انتصاب نمایندگان ولی فقیه در سپاه و رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا

به گزارش روابط عمومی سازمان پدافند غیر عامل کشور، سردار جلالی در پیام های جداگانه ای انتصاب حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی را به سمت نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام علی سعیدی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا از سوی مقام معظم رهبری را تبریک گفت.


در این پیام ها آمده است؛ حمد و سپاس بی نهایت خداوند منان را که آفرینش و حیات ما را در زمان حاکمیت صالحان و رواج ارزش ها قرار داد، جبین برآستان او سائیده و شکر او را به جای می آوریم، چرا که ما را سربازانِ بزرگ معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و خلف صالح آن بزرگ مرد تاریخ حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) قرار داد و ما را از نعمت ولایت فقیه بهره مند ساخت تا قطره ای از دریای مواج ولایت ولی الله الاعظم امام عصر ارواحنا و ارواح العالمین له الفداه را درک کرده باشیم.

در قسمتی دیگر از پیام ها چنین آمده است:نظام مقدس جمهوری اسلامی موفقیت ها و دستاوردهای خود را مدیون علما و فعالان عرصه های مختلف علمی، اجتماعی و سیاسی می باشد که با اتکال به قدرت لایزال الهی و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی)با تدبیر مناسب و بهره گیری از داشته های دینی، مذهبی و مردمی در عرصه های متعدد، روشنگر مسیر حرکت صحیح  نیروهای مسلح شده اند.

 در خاتمه پیام ها به حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی  و حجت‌الاسلام علی سعیدی ضمن تبریک آمده است:حسن اعتماد و انتخاب رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به عنوان "نمایندگی ولی فقیه " را تبریک عرض نموده و دوام توفیقات حضرتعالی در تحقق سیاست های تعیین شده از سوی معظم له را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم، یقین دارم که بحول الله العظیم و بعونه مصدر خیر کثیر و منشا برکات فراوان برای نیروهای مسلح  خواهید بود.


١١:٢٧ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٩    /    تعداد نمایش : ٤٥٩خروج
آدرس: تهران -خیابان ولیعصر - بالاتر از خیابان امام خمینی- روبروی ایستگاه جامی

کوچه ناظم - پلاک 7 (ساختمان شهید ابراهیم هادی)

مرکز مطالعات پدافند غیر عامل کشور

کدپستی: 1158754422

تلفن مرکز:66978229-021

Email: info@pdrc.ir      pdrc110@gmail.com

ارتباط با کانال سروش: http://sapp.ir/pdrc.ir