شعار امسال، هم خطاب به مسئولین است، هم خطاب به مردم است. شعار امسال [حمایت از] کالای ایرانی است. کالای ایرانی یعنی محصول نهایی کار و سرمایه و فعّالیّت اقتصادی و ذهن و ابتکار و همه‌چیز.

کاهش اندازه فونت   افزایش اندازه فونت   اندازه فونت پیش فرض  چاپ        ارسال به دوست

نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه

قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در راستای ساماندهی و توسعه برنامه‌های مهارت افزایی کارکنان وظیفه در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی و همچنین افزایش جذابیت و نشاط خدمت وظیفه عمومی اقدامات متعددی را در دستور کار قرار داده است.  نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیز ازجمله این اقدامات به شما می‌آید که باهدف فرهنگ‌سازی و توسعه نگرش همگانی به مقوله مهارت‌آموزی، جذابیت و نشاط سربازی و همچنین جلب مشارکت و همکاری نهادهای علمی و آموزشی کشور به‌منظور  کمک به تحقق مأموریت و اهداف قرارگاه برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم جهت برگزاری این همایش که از سوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و با همکاری پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار می‌گردد از مردادماه سال جاری آغاز شده است. این همایش که فرصت مغتنمی برای تبادل نظر و گفتگوی صاحب‌نظران، اساتید دانشگاه، حرفه مندان،  سیاست‌گذاران کارکنان وظیفه و سایر اقشار جامعه در حوزه خدمت وظیفه عمومی را فراهم می‌آورد در 19 اردیبهشت‌ماه  1397 و با تمرکز بر مسائل، چالش‌ها و  راهکارهای مرتبط با مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه برگزار خواهد شد.

این همایش علمی آثار متنوعی از قبیل مقالات، پیشنهاد‌های سیاستی و قانونی، تجارب موفق و همچنین خاطرات متمرکز بر مهارت‌آموزی را شامل می‌شود که علاقه‌مندان با رجوع به آدرس اینترنتی www.Confsarbazmaher.ir می‌توانند آثار علمی خود را به همایش ارسال نمایند. مهلت ارسال مقالات تا 20 اسفندماه و فرصت ارسال سایر آثار نیز تا 30 بهمن‌ماه 96 در نظر گرفته‌شده است.

این همایش در راستای دست‌یابی به ایده‌های نو و کاربردی در خصوص مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) امتیازهای متنوعی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است.
دانلود فايل : poster.jpg ( 215KB )


٠٩:٢١ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٩٢خروج
آدرس: تهران -خیابان ولیعصر - بالاتر از خیابان امام خمینی- روبروی ایستگاه جامی

کوچه ناظم - پلاک 7 (ساختمان شهید ابراهیم هادی)

مرکز مطالعات پدافند غیر عامل کشور

کدپستی: 1158754422

تلفن مرکز:66978229-021

Email: info@pdrc.ir      pdrc110@gmail.com

ارتباط با کانال سروش: http://sapp.ir/pdrc.ir